Balicí pásky s potiskem

Profesionální lepicí pásky pro Vaše podnikání!
Firma Protape ®
specializované balicí pásky s potiskem!

Firma Protape ® je přední výrobce balicích pásek s potiskem. Mnoho let vyrábíme balicí pásky s potiskem a úspěšně zásobujeme firmy z celé Evropy!

Naším cílem je nabídnout produkt nejvyšší kvality, využíváme moderní a výkonný strojní park, který umožňuje vyřízení Vašich objednávek s velkou přesností, proto Vám nabízíme produkty a služby na evropské úrovni.

Při výrobě balicích pásek používáme nejlepší lepidla

Balicí pásky HOTMELT

Balicí páska s individuálním potiskem s lepidlem HOTMELT (speciální směs syntetických kaučuků) je univerzální výrobek, který lze používat v kanceláři i ve skladě.

Hodí se k lepení a značení jak malých-lehkých, tak i těžkých-velkých balíků, které odesíláte svým klientům. Předností lepicích pásek s potiskem na bázi lepidla HOTMELT je možnost ruční nebo strojové aplikace.

Díky použití syntetického kaučuku mají samolepicí pásky s lepidlem HOTMELT velmi vysokou počáteční sílu lepení, díky čemu zajistí stabilní spojení již od prvního okamžiku po nalepení balicí pásky na podklad. Naše lepicí pásky jsou elastické a netrhají se během používání, což usnadní, urychlí a zlepší práci ve skladě.

Balicí páska s potiskem na bázi lepidla HOTMELT je nejlepší a nejlevnější formou reklamy. Takový výrobek tvoří pozitivní image a povědomí o Vaší firmě, zároveň splňuje funkci nejlepšího zabezpečení zásilky, což má velký význam v oboru e-commerce. Personalizovaný potisk na balicích páskách probíhá na základě individuálních pokynů klientů. Projekty jsou zhotoveny zdarma, až po odsouhlasení projektu klientem.

Pásky na bázi syntetického kaučuku jsou zhotoveny ve verzi HOTMELT A HOTMELT ECO.

Lepidlo HOTMELT – největší předností pásek s tímto lepidlem je vysoká počáteční lepicí síla, díky čemu páska zajistí stabilní spojení již od prvního okamžiku po nalepení. Po nalepení je páska odolná proti nízkým a vysokým teplotám – své vlastnosti si uchová v rozmezí -10°C až +50°C.
Minimální náklad je 36 ks, potisk max. 3 barvy (PALETA PANTONE SOLID COATED), při nákladu 360 ks potisk max. 8 barev (PALETA PANTONE SOLID COATED) a potisk fotografií (CMYK).

Lepidlo HOTMELT ECO – pásky s potiskem s lepidlem HOTMELT ECO jsou určeny k lepení lehkých balíků. Díky použití tenké, avšak odolné a elastické fólie, a menší dávky lepidla páska je EKOLOGICKÁ (generuje menší spotřebu fólie a lepidla), díky velmi příznivé ceně představuje EKONOMICKÉ řešení.
Minimální náklad je 360 ks, potisk max. 8 barev (PALETA PANTONE SOLID COATED) a potisk fotografií (CMYK).

Lepicí pásky SOLVENT

Balicí páska s individuálním potiskem s lepidlem SOLVENT (nejsilnější lepidlo na bázi přírodního kaučuku) je prémiový produkt, který je určen i do extrémních podmínek, jako jsou špatné povětrnostní vlivy (vysoká vlhkost, mráz), pásky s potiskem s lepidlem SOLVENT najdou uplatnění u nejtěžších balíků.

Pásky s potiskem s lepidlem SOLVENT lze aplikovat ručně nebo strojově.

Největší předností lepidla SOLVENT je vysoká lepicí schopnost, která se postupem času stává ještě silnější. Naše samolepicí pásky jsou elastické a netrhají se během užívání, což usnadní, zrychlí a zlepší proces balení zásilek.

Balicí páska s potiskem s lepidlem SOLVENT je nejlepší a nejlevnější formou reklamy. Značení produktů a zásilek lepicími páskami zvyšuje povědomí o Vaší firmě a chrání zásilky během přepravy přepravní firmou. Individuální firemní potisk na balicích páskách je prováděn podle pokynů klientů. Každý projekt je zhotoven zdarma až do okamžiku odsouhlasení klientem.

Samolepicí pásky s lepidlem SOLVENT lze zhotovit na dvou nosičích, tj. POLYPROPYLEN nebo PVC.

Lepidlo SOLVENT (POLYPROPYLENOVÁ PÁSKA) páska na standardním nosiči, s vysoce kvalitním lepidlem, kterým je přírodní kaučuk, zabezpečí zásilky v každých podmínkách. Produkt je navíc odolný proti nízkým a vysokým teplotám – po nalepení si uchová vlastnosti v rozmezí -20°C až +60°C.
Minimální náklad je 36 ks, potisk max. 3 barvy (PALETA PANTONE SOLID COATED)

Lepidlo SOLVENT (PVC) – nosič PVC je velmi odolný vůči mechanickému namáhání, proto se jedná o pásku pro zvláštní úkoly, má vynikající lepicí schopnost, je určena pro lepení těžkých balíků s velkými rozměry, které musí odolat náročným přepravním podmínkám. Další předností pásky je tiché odvíjení, což zlepšuje pracovní podmínky. Lepicí pásky na PVC nosiči jsou odolné proti nízkým a vysokým teplotám - po nalepení si uchovají vlastnosti v rozmezí -20°C až +60°C.
Minimální náklad je 36 ks, potisk max. 3 barvy (PALETA PANTONE SOLID COATED)

Samolepicí pásky AKRYL

Balicí pásky s potiskem s lepidlem AKRYL jsou perfektní pracovní pomůckou v každé kanceláři nebo ve skladě. Vlastnosti lepicí pásky působí, že se jedná o velice populární formu zabezpečení zásilek a balíků. Díky zvyšující se postupem času lepkavosti a trvalosti je akrylová páska vhodná pro dlouhodobé skladování zboží. Samolepicí páska je zhotovena na bázi akrylátového lepidla, které bylo zhotoveno spojením akrylátové emulze a síťovací složky, díky čemu se akrylová páska vyznačuje vysokou odolností proti vlhkosti, stárnutí a UV záření (jako jediná páska postupem času nežloutne). Silné lepicí vlastnosti a pružnost pomáhají při skladování a přepravě zboží. Odolná a trvalá balicí páska s akrylátovým lepidlem a s potiskem je skvělou formou reklamy, která zvyšuje povědomí o firmě a zvyšuje prodej v oboru e-commerce.

Lepicí akrylové pásky lze zhotovit v tiché verzi (TICHÝ AKRYL), která je vhodná do míst, kde dlouhodobé lepení a hlučnost ztěžuje práci. Naše pásky v tiché verzi významně zlepšují pracovní podmínky. Balicí tichá páska s individuálním potiskem zajistí bezhlučné odvíjení. Je určena do skladů nebo kanceláří a míst, kde se připravuje mnoho zásilek.

Lepidlo AKRYL – největší předností tohoto lepidla je zvyšující se postupem času lepivost, odolnost proti vlhku a UV záření, po nalepení je odolné proti nízkým a vysokým teplotám – své vlastnosti si uchová v rozmezí -10°C až +60°C.
Minimální náklad je 36 ks, potisk max. 3 barvy (PALETA PANTONE SOLID COATED) a potisk fotografií (CMYK).

Lepidlo AKRYL TICHÉ – samolepicí pásky s tímto lepidlem se vyznačují větší tloušťkou fólie a vyšší dávkou lepidla, díky tomu je odvíjení tiché, páska vyniká lepivostí, polepené balíky jsou bezpečné, navíc je odolná proti nízkým a vysokým teplotám – po nalepení si uchová své vlastnosti v rozmezí -10°C až +60°C.
Minimální náklad je 360 ks, potisk max. 8 barev (PALETA PANTONE SOLID COATED) a potisk fotografií (CMYK).

Pokyny k používání našich balicích pásek pásek s logem lepicích pásek

Pokyny k používání našich pásek:

  • Balicí pásky uschovejte na suchém místě, v originálním obalu
  • Samolepicí pásku nalepujte při teplotě nad +8 °C,
  • Lepicí pásku nalepte na čistý a suchý povrch
  • Pevný přítlak balicí pásky k povrchu zlepšuje přilnavost pásky k podkladu
  • K otevírání obalů (v kterých jsou zabaleny pásky) jednotkových a hromadných (kartony) nepoužívejte ostré nářadí, nařezání okraje pásky je nejčastější příčinou praskání pásek