Papírové pásky s potiskem

Ekologické papírové pásky pro Vaši firmu

Vysoce kvalitní papírové pásky pásky kraft pásky eko pásky kraft s logem

Papírová páska (PAPÍR KRAFT) s potiskem a firemním logem je nejlepší řešení, používané podnikateli v oboru e-commerce. Vyrábíme papírové pásky vysoké kvality, které se vyznačují velmi vysokou odolností a lepicí sílou.

Naše papírové pásky se skvěle hodí k zabezpečení zásilek, navíc chrání životní prostředí. Naše papírové pásky s potiskem jsou skvělým způsobem balení Vašich zásilek, příznivým k životnímu prostředí. Papírové samolepicí pásky s potiskem představují univerzální řešení, které zlepšuje image firmy, která tak může vyjádřit svůj pro EKO postoj.

Potisk v podobě firemního loga, reklamního textu nebo výstražných symbolů na papírových páskách přetváří pásku kraft na reklamní medium se značným dosahem – poskytuje přidanou hodnotu v podobě levné reklamy a jistoty, že si klient zapamatuje vizuální identifikaci firmy na dlouhou dobu. Jedná se o způsob propagace, který můžete využít ve Vaší firmě.

Papírová páska typu (KRAFT) obsahuje lepicí vrstvu na bázi syntetického kaučuku (lepidlo HOTMELT) nebo přírodního kaučuku (lepidlo SOLVENT). Naše pásky kraft neobsahují složky nepříznivě působící na životní prostředí. Ekologická papírová páska s potiskem je zhotovena z materiálů příznivých k životnímu prostředí a je dostupná ve dvou barvách: bílé a hnědé (lepidlo HOTMELT) nebo jen hnědé (lepidlo SOLVENT).

Ekologické papírové pásky (KRAFT) s potiskem jsou skvělou formou marketingu Vaší firmy. Potisk vlastního firemního loga nebo reklamního hesla zvýší povědomí o Vaší firmě. Papírová páska s logem (TYPU KRAFT) přiláká mnoho nových klientů, kteří chtějí chránit životní prostředí. Papírová balicí páska s vlastním potiskem je stále populárnější a je základní složkou vybavení v e-shopech, kancelářích a skladech. Je perfektní pro balení kartonů s různou hmotností a rozměry, lepení malých balíků a obálek, razítkování a značení zboží.

trvalé, silné lepení
Papírové pásky
s lepidlem SOLVENT

Lepidlo SOLVENT má vysokou lepicí schopnost, která se postupem času zvyšuje. Produkt je navíc odolný proti nízkým a vysokým teplotám – po nalepení si uchová své vlastnosti v rozmezí -20°C až +60°C. Je dostupný pouze v hnědé verzi, minimální náklad je 36 ks.
Potisk max. 3 barvy (PALETA PANTONE SOLID COATED).

výjimečná lepicí síla
Papírové pásky
s lepidlem HOTMELT

Lepidlo HOTMELT má vysokou počáteční lepicí schopnost, díky tomu zajistí stabilní spojení již od prvního okamžiku po nalepení. Lepicí pásky s potiskem s lepidlem HOTMELT jsou odolné proti nízkým i vysokým teplotám – své vlastnosti si uchovají v rozmezí -10°C až +50°C. Papírové pásky s lepidlem HOTMELT jsou dostupné v bílé a hnědé barvě, minimální náklad je 540 ks.
Potisk max. 8 barev (PALETA PANTONE SOLID COATED) a potisk fotografií (CMYK).

Pokyny k užívání naší papírové pásky pásky kraft pásky eko

Pokyny ohledně používání naší pásky:

  • Papírové pásky uschovejte na suchém místě, v originálním obalu
  • Pásku eco kraft lze lepit při teplotě nad +8 °C,
  • Papírovou pásku lepte na čistý a suchý povrch
  • Silný přítlak pásky kraft k povrchu zlepšuje přilnavost pásky k podkladu
  • K otevírání obalů (v kterých jsou zabaleny pásky) jednotkových a hromadných (kartony) nepoužívejte ostré nářadí, nařezání okraje pásky je nejčastější příčinou praskání pásky